RioTabak Baia Mare: cadouri de sărbători pentru toată lumea – de la accesorii premium la seturi speciale - 5 ore în urmă
Ce sunt varicele esofagiene și cum le recunoști? - 6 ore în urmă
Cartoane aruncate lângă containere în mai multe zone din Baia Mare. Poliția Locală anunță amenzi - 8 ore în urmă
CFR Călători va suplimenta numărul de vagoane în perioada sărbătorilor - 10 ore în urmă
Maramureșean urmărit internațional, condamnat pentru tentativă de omor, prins în Italia - 10 ore în urmă
Revoluția Română, 19 decembrie 1989: Ziua în care Timișoara a început să se elibereze - 11 ore în urmă
Psiholog psihoterapeut Cecilia Ardusătan: „Pentru unele persoane, Crăciunul funcționează ca un amplificator al stărilor depresive” - 11 ore în urmă
Proiectul „Învață de la antreprenori” își continuă drumul în școlile din Maramureș - 12 ore în urmă
„Zimbrii”, cu gândul la event - 12 ore în urmă
Artă handmade și atmosferă de sărbătoare, la atelierul din Baia Mare a lui Nicolas Leș - 12 ore în urmă
Mare durere azi, 22 aprilie. Daria C., tânăra de 16 ani decedată în urma accidentului de la Berbești, a fost condusă pe ultimul drum.
Alături i-a fost foarte multă lume – familia, prietenii, colegii, profesorii, dar și alte persoane care au vrut să-i aducă un ultim omagiu.
Mesajele de condoleanțe curg în continuare pe rețelele de socializare.
Despre tânărul care a provocat accidentul se spune că a fost arestat preventiv pentru 30 de zile. Avea o alcoolemie de 0,89 mg/l alcool pur în aerul expirat, iar analizele de sânge au arătat 2,1 g/litru alcool pur în sânge.
Foarte trist… Dumnezeu să o ierte pe Daria! Condoleanțe familiei!
Citește și

















1 Comentariu în această postare
Liliana Gindac
Cu durere in suflet va transmit șincere condoleanțe și Dumnezeu să o odihnească în pace! Prea tânără a plecat la ceruri!