Share
Elevi merituoși: 183 de șefi de promoție din Maramureș au primit diplome și premii; Vezi lista completă, cine sunt și de la ce școli provin

Elevi merituoși: 183 de șefi de promoție din Maramureș au primit diplome și premii; Vezi lista completă, cine sunt și de la ce școli provin

Momente speciale în fața Palatului Administrativ din municipiul Baia Mare, astăzi, vineri, 2 iulie. Elevii de excepție ai Maramureșului au fost premiați de autorități.

Festivitatea de premiere a șefilor de promoție 2021 (clasa a VIII-a și clasa a XII-a) din unitățile de învățământ preuniversitar maramureșean a debutat la ora 09.00.

În total, 183 de elevi au fost premiați de Consiliul Județean Maramureș, care le-a acordat diplome de excelență și premii în bani, în valoare de 545 lei pentru fiecare elev.

Îi felicităm pentru performanțele școlare deosebite pe toți și le dorim mult succes în continuare! DirectMM.ro vă prezintă lista completă a elevilor șefi de promoție, respectiv școlile de la care aceștia provin:

 

NUME ŞI PRENUME UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT
KIS-KASZA MAYA COLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
DEZSI ROXANA ALINA COLEGIUL ECONOMIC „PINTEA VITEAZUL” CAVNIC
FLOREA VASILE-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
PETROVAN RAREȘ-SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
TRENIȘAN VOICA-MARIA COLEGIUL NATIONAL „GHEORGHE ȘINCAI” BAIA MARE
CHENDE MIHAELA-SOFIA COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU” BAIA MARE
POP TUDOR-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU” BAIA MARE
CATRINEȚ DENEYRRA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „REGELE FERDINAND” SIGHET
ROMAN DENISA MARIA LICEUL BORȘA
TĂTAR LUCA ANDREI LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BAIA MARE
DECEANU ADRIANA LAURENȚIA LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU FILIPAȘCU” PETROVA
MATEȘAN COSMIN – TRĂIENEL LICEUL TEHNOLOGIC „DR. FLORIAN ULMEANU” ULMENI
VELE DENISA CAMELIA LICEUL TEHNOLOGIC „GRIGORE C. MOISIL” TÂRGU LĂPUȘ
TISELIȚE IONUȚ- PAUL LICEUL TEHNOLOGIC „OCTAVIAN GOGA” ROZAVLEA
TAND VASILE LICEUL TEHNOLOGIC „OCTAVIAN GOGA” ROZAVLEA
ARDELEAN ALESIA MIHAELA LICEUL TEHNOLOGIC „TRAIAN VUIA” TĂUȚII-MAGHERAUȘ
CHIRA ALIN VASILE LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL „ALEXIU BERINDE” SEINI
POP CRISTIANA LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE
MILLER NOEMI-KITTI LICEUL TEHNOLOGIC OCNA ȘUGATAG
OANEA ANAMARIA-GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC OCNA ȘUGATAG
POP DENISA-GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC OCNA ȘUGATAG
AXUC IONELA LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE
POP ANA LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA
DUMA CĂTĂLINA MARIANA LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA
ILCIUC ANDREEA LOREDANA LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA
NĂSUI ȘTEFAN IOAN LICEUL TEHNOLOGIC VIȘEU DE SUS
CONDOR NICOLAS LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
FRENȚ ALEXANDRA LICEUL TEORETIC „IOAN BUTEANU” ȘOMCUTA MARE
PESEK BIANKA VIVIENNE LICEUL TEORETIC „LEOWEY KLARA” SIGHETU MARMAȚIEI
TÓTH KINGA DÓRA LICEUL TEORETIC „NEMETH LASZLO” BAIA MARE
BUDA MIRELA-FLORINA LICEUL TEORETIC „PETRU RAREȘ” TÂRGU LĂPUȘ
LENGHEL ALESSIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” BAIA MARE
COSTINAȘ SONIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IVASIUC” BAIA MARE
CÂRLIG DUMITRIȚA SIMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUGUSTIN BUZURA” COPALNIC-MĂNĂȘTUR
HOLBEA ANDREEA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” BAIA MARE
POP DRAGOȘ-CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BEN CORLACIU” GROȘII TIBLESULUI
MIKLOS EDUARD ISTVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BENKO FERENC” DĂMĂCUȘENI
MEZEI GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE CANTEMIR” BAIA MARE
JURJ ANCA GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. GHEORGHE TITE” SĂPÂNȚA
ȘTEȚI ADRIANA PETRUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. ILIE LAZĂR” GIULEȘTI
MAN-VASC IASMINA-EVELINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. IOAN MIHALYI DE APȘA” SIGHET
SZEKELY ELISABETH-MIRJAM ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. IOAN MIHALYI DE APȘA” SIGHET
NAN IULIA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. VICTOR BABEȘ” BAIA MARE
FILIP MIHAI ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ „FLOREA MUREȘANU” SUCIU DE SUS
POP ALEXANDRU-MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „FLOREA MUREȘANU” SUCIU DE SUS
HORȚ MĂDĂLINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” BAIA MARE
BORLEAN ADRIAN PAUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” SIGHETU MARMAȚIEI
DOBRA DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” SIGHETU MARMAȚIEI
MOLNAR ALISIA MONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” SIGHETU MARMAȚIEI
RUSNEAC SEBASTIAN FLORIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” SIGHETU MARMAȚIEI
DUMBRĂVICEAN ALEXANDRU ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE LUPAN” GROȘI
GOLOMAN ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN SLAVICI” TĂUȚII DE SUS
DRAGOMIR DENIS EMANUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION LUCA CARAGIALE” BAIA MARE
TAMÁS BOGLÁRKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „KOS KAROLY” ARDUZEL
MICULICEAN DANIELA CARMEN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LAURENȚIU ULICI” RONA DE JOS
BOC DANA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LIVIU REBREANU” DRAGOMIREȘTI
BUTEAN DAVID CRISTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCIAN BLAGA” BAIA MARE
GÎTA IULIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCIAN BLAGA” FĂRCAȘA
GLODAN MIHAI ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCIAN BLAGA” FĂRCAȘA
CHIȘ VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” SĂLIȘTEA DE SUS
IERIMA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” SĂLIȘTEA DE SUS
VLAD ELISSA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” SĂLIȘTEA DE SUS
BILȚ CLAUDIA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” SĂLIȘTEA DE SUS
MATEȘAN ANDRADA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI OLOS” ARINIȘ
ŞINDREŞTEAN TIMEEA DORUŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZU” VALEA CHIOARULUI
HOSSU MARIA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZU” VALEA CHIOARULUI
HRENIUC DARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU” BAIA MARE
GODJA LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA VULCĂNESCU” BÂRSANA
OANEA LORENA LETIȚIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICHITA STĂNESCU” BAIA MARE
POP OLIMPIA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU” BAIA MARE
MAROSÁN ERIK ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA” BAIA MARE
PINTÉR EMESE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA” BAIA MARE
BUD RALUCA ADELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE STEINHARDT” ROHIA
CÎMPEAN IOAN DAVID VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” BAIA MARE
VARGA LARISA VELTORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETÖFI SÁNDOR” COLTĂU
BRAN LĂCRIMIOARA-VALENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” BAIA MARE
MAN CRISTIAN-EDUARD ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA ELISABETA” BĂIUȚ
ZVONCA DANIA MARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SIMION BĂRNUȚIU” BAIA MARE
ANDERCĂU VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI” BAIA MARE
MAGHEAR GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI” BAIA MARE
CUSCO LUCHIANA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU” ȘISEȘTI
CULCEAN ADRIAN-EMANUEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ARDUSAT
TĂTAR DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ ASUAJU DE SUS
PREGUN BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAIA SPRIE
POP MELINA LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȚA DE SUB CODRU
HUSARCIUC DARIUS MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂSEȘTI
BALEA CASINA MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN VODĂ
POP MIHAELA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDEȘTI
ROMAN RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÂMPULUNG LA TISA
LATIȘ ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERNEȘTI
ȘERBAN ADELINA CODRUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHELINȚA
ȘANDRU RICCARDO DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ CICÂRLĂU
ZETE ALISIA DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CICÂRLĂU
GULERAN MAYA NICOLE ȘCOALA GIMNAZIALĂ CICÂRLĂU
GUJAN IOANA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROIENI
CLEMCOVICI IASMINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRĂCIUNEȘTI
MARTENIUC SANDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRASNA VIȘEULUI
BUDA ANDREI IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUPȘENI
CHIRA PAULA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DESEȘTI
PETCAȘ IULIA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DESEȘTI
JIGA IOSIF ȘCOALA GIMNAZIALĂ FINTEUȘU MIC
ALDEA MARIA-NAOMI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FINTEUȘU MIC
DRAGOȘ IULIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRDANI
HOJDA MARIA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IEUD
RUS DIANA ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LĂPUȘ
TULICI RAUL IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LĂPUȘ
PRUNĂ ALEXANDRA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIREȘU MARE
LEORDEAN ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LEORDINA
TOMOIAGĂ IOAN BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOISEI
HOZA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 STRÂMTURA
NAȘCU ALEXANDRA DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SIGHETU MARMAȚIEI
FÎRTE TEODORA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 18 BAIA MARE
TĂTĂRAN RAUL ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 18 BAIA MARE
BAKK EVELYN FRANCESCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SIGHETU MARMAȚIEI
COMAN SORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 BORȘA
FERȚADI VASILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE
KOSZTE DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 SIGHETU MARMAȚIEI
KOSZTE DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 SIGHETU MARMAȚIEI
DANCI ANDREEA LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 BORȘA
BERSAN ALESSIA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 VIȘEU DE SUS
COVÂZĂ CARINA-CARLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 VIȘEU DE SUS
PETROVAI ALEXANDRU-ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 VIȘEU DE SUS
TURCSENYOK ILEANA ADRIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 BORȘA
SANDRU SEBASTIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 9 BORȘA
DRĂGUȘ PAUL LUCAS ȘCOALA GIMNAZIALĂ ONCEȘTI
MORA IZABELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RECEA
COMAN SEBASTIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA CHIOARULUI
MIHALCA ALEXANDRU DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA CHIOARULUI
CRIȘAN EMILIA ANGELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMEȚI
POP MIROSLAV IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCALĂȘENI
BIZĂU ROXANA GEORGIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL
TALOȘ ROBERTA-MIRIAM ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂLSIG
SILAGHI KARINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATULUNG
CHIRA MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATULUNG
TURUS LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA VIȘEULUI
MIHUŞ IOANA SABINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIMA MICĂ
POP CARLOS ILIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIȘEU DE JOS
BÂRDA RALUCA TEREZIA SCOALA PROFESIONALĂ DUMBRĂVIȚA
SARCA ANDA LUIZA COLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
BUD ANDRADA PRISCILA COLEGIUL ECONOMIC „NICOLAE TITULESCU” BAIA MARE
COTEŢIU CORALIA-NICOLA COLEGIUL ECONOMIC „NICOLAE TITULESCU” BAIA MARE
COLOMPAR JULIANNA – KRISZTINA COLEGIUL ECONOMIC „PINTEA VITEAZUL” CAVNIC
CULAC DARIA-NICOLA COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
LAZĂR LAURENȚIU COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
LIHET CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
OPRIȘ ADONIS COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
TREISTA IOANA-GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” SIGHETU MARMAȚIEI
TURDA RAUL COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ȘINCAI” BAIA MARE
VOICU FLORINA-GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” BAIA MARE
LAKATOȘ ELIZA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” BAIA MARE
TOHĂTAN ANTONIA COLEGIUL NAȚIONAL „VASILE LUCACIU” BAIA MARE
CORNEŞTEAN ANCA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „REGELE FERDINAND” SIGHET
VANCEA LAURA ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „REGELE FERDINAND” SIGHET
GIEGER DĂNUȚ COLEGIUL TEHNIC „ANGHEL SALIGNY” BAIA MARE
STANCIU IZABELLA MARIA COLEGIUL TEHNIC „CD NENIȚESCU” BAIA MARE
CIOCAN ALEXANDRU NICOLAE COLEGIUL TEHNIC „GEORGE BARIȚIU” BAIA MARE
BĂLAN ILIE LICEUL BORȘA
ROB MARCELA GABRIELA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BAIA MARE
BILCEC JESSICA-RAHELA LICEUL PEDAGOGIC „TARAS SEVCENKO” SIGHETU MARMAȚIEI
PASĂRE IOANA LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU FILIPAȘCU” PETROVA
LAZĂR IOANA – ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC „DR. FLORIAN ULMEANU” ULMENI
GHERGHELY DIANA-ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC „GRIGORE C. MOISIL” TÂRGU LĂPUȘ
RAC CARMEN CELINE LICEUL TEHNOLOGIC „MARMAȚIA” SIGHETU MARMATIEI
NINACI ANDREI PAUL LICEUL TEHNOLOGIC „TRAIAN VUIA” TĂUȚII-MĂGHERĂUȘ
DOBRA DANIELA CRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC „TRANSILVANIA” BAIA MARE
VRAJA BENIAMIN DENIS LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL „ALEXIU BERINDE” SEINI
ULICI FLORIN GHEORGHE LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE
BIZĂU MARIANA TUDORIȚA LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER SIGHETU MARMAȚIEI
SITAR ANCUȚA ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM „SPIRU HARET” BAIA MARE
HĂȘMĂȘAN DEBORA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
SABOU NATALIA EMANUELA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
NAVADARSZKI LAVINIA-ADRIANA LICEUL TEORETIC „BOGDAN VODĂ” VIȘEU DE SUS
LAKATOS COSMIN VASILE LICEUL TEORETIC „EMIL RACOVIȚĂ” BAIA MARE
TITĂ EMANUELA LICEUL TEORETIC „GEORGE POP DE BĂSEȘTI” SIGHETU MARMAȚIEI
SZABO ANDREA LICEUL TEORETIC „GEORGE POP DE BĂSEȘTI” ULMENI
TOMOIAGĂ BIANCA IULIANA LICEUL TEORETIC „GEORGE POP DE BĂSEȘTI” VIȘEU DE SUS
HOTICO IULIA DENISA LICEUL TEORETIC „IOAN BUTEANU” ȘOMCUTA MARE
GOTHA HELGA LICEUL TEORETIC „LEOWEY KLARA” SIGHETU MARMAȚIEI
NAGY LÉNÁRD LICEUL TEORETIC „NEMETH LASZLO” BAIA MARE
BUDA ANDREEA-RODICA LICEUL TEORETIC „PETRU RAREȘ” TÂRGU LĂPUȘ
PLETEA MARIUS ALEXANDRU SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL „SF. IOSIF MĂRTURISITORUL” BAIA MARE
LEȘ ȘTEFANIA ANDREEA SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL „SF. IOSIF MĂRTURISITORUL” BM
VLAȘIN TOADER COLEGIUL TEHNIC „AUREL VLAICU” BAIA MARE

1 Comentariu în această postare

  1. Ce se întâmplă cu cei nu au participat la premieră ?

    Răspunde

Lasă un comentariu