Victorie la scor de set de tenis pentru CS Minaur în al doilea amical al anului - 38 minute în urmă
Vișeu de Sus, repere istorice și atestări documentare - 2 ore în urmă
Știința Explorări, la al 12-lea eșec din campionat - 2 ore în urmă
Spaimă și multe întrebări pe Aeroportul Internațional Maramureș - 4 ore în urmă
Performanțe remarcabile pentru sportivii Academiei de Șah Maramureș la Campionatul Național Școlar „Elisabeta Polihroniade” - 4 ore în urmă
Echipa de robotică sigheteană Tech-X a strălucit la „Meet The Techs” Satu Mare: strategie, pasiune și rezultate remarcabile - 4 ore în urmă
Antrenorul Minaurului, Joao Florencio, după înfrângerea cu Bistrița: „Am avut prea multe jucătoare bune cu probleme medicale” - 5 ore în urmă
Întâmpinarea Domnului – tradiții creștine și obiceiuri populare - 5 ore în urmă
2 februarie 1952 – S-a născut poetul Mircea Petean - 5 ore în urmă
Avertizare importantă de la Salvamont – atenție sporită în Munții Gutâi! - 5 ore în urmă
Antrenorul portarilor la CFR Cluj este băimărean
Antrenorul portarilor la CFR Cluj este băimărean
Băimăreanul Mihai Ștețca antrenează acum la cel mai înalt nivel. După ce și-a încheiat contractul cu echipa din Voluntari, a semnat cu multicampioana CFR Cluj.
Trebuie să arătăm că Mihai Ștețca a mai fost antrenor cu portarii la CSM Sighetu Marmației, FCM Baia Mare, Olimpia Satu Mare, ASU Politehnica Timișoara, Petrolul Ploiești și FC Voluntari.
„Bun venit, Mihai Ștețca! Mihai Ștețca se alătură staff-ului tehnic condus de Andrea Mandorlini. Fostul goalkeeper este noul nostru antrenor cu portarii. Îi urăm, pe această cale, bun venit în familia CFR!”, arată oficialii CFR Cluj.
C.Ț.















