CS Minaur a transferat un jucător care în sezonul trecut a fost cel mai tânăr marcator din Liga 2 - 9 minute în urmă
Știința Explorări, meci acasă cu Corona Brașov în Cupa României - 2 ore în urmă
Programul de salubritate din Tăuții-Măgherăuș rămâne la un ritm săptămânal - 2 ore în urmă
Căminul pentru Persoane Vârstnice din Baia Sprie angajează infirmieri, asistent social și bucătar - 3 ore în urmă
Vreme severă în următoarele zile: ger, vânt și polei - 3 ore în urmă
După 30 de ani, România își achită datoria către SUA - 4 ore în urmă
Cursuri de dans popular la Asuaju de Sus - 4 ore în urmă
În Tăuții Măgherăuș se organizează cea de-a III-a ediție a competiției Trofeul BST Arena - 4 ore în urmă
Starea drumurilor în Maramureș - 4 ore în urmă
Pasiune, excelență și premii: Elevii din Maramureș, performanță de top la Concursul Național „La Școala cu Ceas” - 5 ore în urmă
Cum se pot deturna licitațiile publice
Luni, 20 mai, de la ora 19:30, va avea loc dezbaterea cu tema ”Deturnarea licitațiilor publice”, care poate fi urmărită de către oricine e interesat – live și gratuit – pe homepage www.juridice.ro.
Moderatorul av. Dan Cristea (Managing Associate Țuca Zbârcea & Asociații – vezi foto) îi va avea ca invitați pe:
- Consilier juridic dr. Florentina Drăgan (cadru didactic colaborator Masterat Achiziții Publice, Facultatea de Drept a Universității din București)
- Av. dr. Radu Slăvoiu
- Av. Georgiana Trandafir (Managing Partner Trandafir & ASOCIAȚII
Pentru întrebări/subteme puteți scrie aici. Mai multe amănunte aflați aici .















