Share
Directori noi la unele școli din Maramureș; Vezi lista

Directori noi la unele școli din Maramureș; Vezi lista

Zilele trecute, pe site-ul Inspectoratului Școlar Județean (ISJ) Maramureș a fost publicată lista cu directorii și directorii adjuncți, avizați de Consiliul de Administrație al Inspectorului.

Lista o găsiți mai jos. Precizăm că unele posturi sunt încă vacante.

  1. Grădinița cu Program Prelungit „Ion Creangă” Baia Mare – director Coman Floarea
  2. Grădinița cu Program Normal Nr. 4 Baia Mare – director Ardelean Maria
  3. Grădinița cu Program Prelungit „Step By Step” Baia Mare – director Iakab Anamaria-Tatiana
  4. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8 Baia Mare – director Pop Irina-Diana
  5. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Baia Mare – director Marchiș Mihaiela
  6. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 10 Baia Mare – director Mahalean Ioana-Maria
  7. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 25 Baia Mare – director Șandor Cristina-Rodica
  8. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 27 Baia Mare – director Brîndușan Alina-Adriana
  9. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 28 Baia Mare – director Morari Marișca
  10. Grădinița cu Program Prelungit „Micul Prinț” Baia Mare – director Balaș Valeria-Cosmina
  11. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Baia Mare – director Dutca Anamaria
  12. Grădinița cu Program Prelungit „Floare de Colț” Baia Mare – director vacant
  13. Grădinița cu Program Prelungit „Otilia Cazimir” Baia Mare – director Trif Georgeta-Irina
  14. Școala Gimnazială „Petre Dulfu” Baia Mare – director Buia Mircea
  15. Școala Gimnazială „Octavian Goga” Baia Mare – director Calțea Amalia-Mariana
  16. Școala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” Baia Mare – director Baias Mandița
  17. Școala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” Baia Mare – director adjunct Simon Robert-Claudiu
  18. Școala Gimnazială „Avram Iancu” Baia Mare – director Pop Ioan-Marian
  19. Școala Gimnazială „Avram Iancu” Baia Mare – director adjunct vacant
  20. Școala Gimnazială „Vasile Alecsandri” Baia Mare – director Cosma Adina-Iuliana
  21. Școala Gimnazialăa „Vasile Alecsandri” Baia Mare – director adjunct Conț Laura
  22. Școala Gimnazială „Nichita Stănescu” Baia Mare – director Soponar Dora-Andreea
  23. Școala Gimnazială „Nichita Stănescu” Baia Mare – director adjunct Zete Maria-Aurelia
  24. Școala Gimnaziala „Lucian Blaga” Baia Mare – director Gherheș Mihaela-Cristina
  25. Școala Gimnazială „Lucian Blaga” Baia Mare – director adjunct Chira Maria
  26. Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Baia Mare – director Tamaș Ioan-Marin
  27. Școala Gimnazială „Simion Bărnuțiu” Baia Mare – director Nemeti Adriana-Elena
  28. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Baia Mare – director Cozma Codruța
  29. Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Baia Mare – director adjunct Balint Beata
  30. Școala Gimnazială „Dr. Victor Babeș” Baia Mare – director Marcu Simona-Ioana
  31. Școala Gimnazială „Dr. Victor Babeș” Baia Mare – director adjunct Varga Camelia-Ioana
  32. Școala Gimnazială „George Coșbuc” Baia Mare – director Todoruț Gelu
  33. Școala Gimnazială „George Coșbuc” Baia Mare – director adjunct Chendea Paula-Valerica
  34. Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Baia Mare – director Bodea Veronica-Felicia
  35. Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Baia Mare – director Pop Silvia-Florina
  36. Școala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare – director Cucuiat Marius-Ciprian-Vasile
  37. Școala Gimnazială Nr. 18 Baia Mare – director Cosma Cornelia-Simona
  38. Școala Gimnazială „Alexandru Ivasiuc” Baia Mare – director Pop Ioan
  39. Școala Gimnazială  „Alexandru Ivasiuc” Baia Mare – director adjunct Pușcaș Teodora-Cecilia
  40. Școala Gimnazială Specială Baia Mare – director Juleștean-Hossu Tincuța-Ana
  41. Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare – director Covaci Nicoleta-Elena
  42. Clubul Sportiv Școlar Nr. 2 Baia Mare – director Trifoi Alina-Mihaela
  43. Palatul Copiilor Baia Mare – director Iuga Ion
  44. Liceul Tehnologic „Transilvania” Baia Mare – director Todoruț Victor
  45. Colegiul Tehnic „Aurel Vlaicu” Baia Mare – director Marian Gina-Florentina
  46. Colegiul Tehnic „CD Nenițescu” Baia Mare – director Dipșe Andrei-Claudiu
  47. Colegiul Tehnic „George Barițiu” Baia Mare – director Popescu Simona-Valeria
  48. Colegiul Tehnic „George Barițiu” Baia Mare – director adjunct Sălăgean Gabriela-Laura
  49. Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Mare – director Tămâian Tudor-Andrei
  50. Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Mare – director adjunct Deceanu Maria-Daniela
  51. Colegiul Național „Vasile Lucaciu” Baia Mare – director Bogdan Camelia-Laura
  52. Colegiul Național „Vasile Lucaciu” Baia Mare – director adjunct Sălăjan Simona-Anca
  53. Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare – director Crăciun Marius-Vasile
  54. Colegiul Național „Mihai Eminescu” Baia Mare – director adjunct Bledea Adrian
  55. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare – director Stoian Lucia
  56. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare – director adjunct Petky Iuliu
  57. Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Baia Mare – director Mardar Leonard-Sorin
  58. Colegiul Natțonal „Gheorghe Sincai” Baia Mare – director adjunct Bancoș Daniela-Liliana
  59. Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Baia Mare – director Mic Valeria-Alexandrina
  60. Liceul Teoretic „Emil Racoviță” Baia Mare – director adjunct vacant
  61. Liceul Teoretic „Nemeth Laszlo” Baia Mare – director Mastan Eliza-Piroska
  62. Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia Mare – director Buda Crina-Georgeta
  63. Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia Mare – director adjunct Han Nicoleta-Maria
  64. Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Iosif Mărturisitorul” Baia Mare – director Nechita Marius
  65. Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Iosif Mărturisitorul” Baia Mare – director adjunct Breban Ioana-Daiana
  66. Liceul Teologic Penticostal Baia Mare – director Șpan Adela-Gabriela
  67. Colegiul de Arte Baia Mare – director Sabo Ancuța-Ramona
  68. Colegiul de Arte Baia Mare – director adjunct vacant
  69. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 7 Sighetu Marmației – director Risco Paula-Elisabeta
  70. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 8 Sighetu Marmației – director Simion Persida-Marta
  71. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Sighetu Marmației – director Tomoiagă Maria
  72. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Sighetu Marmației – director Țiplea Nicoleta-Alexandra
  73. Școala Gimnazială Nr. 2 Sighetu Marmației – director Oprișanu Lidizia-Carmen
  74. Școala Gimnazială Nr. 2 Sighetu Marmației – director adjunct Stețca Camelia
  75. Școala Gimnazială „Dr. Ioan Mihalyi de Apșa” Sighetu Marmației – director Șiman-Ardelean Neli-Lenuța
  76. Școala Gimnazială „Dr. Ioan Mihalyi de Apșa” Sighetu Marmației – director adjunct Radu Mirela-Rodica
  77. Școala Gimnazială Nr. 5 Sighetu Marmației – director Timiș Viorica
  78. Școala Gimnazială”George Cosbuc” Sighetu Marmatiei – director Tompos Claudia-Oana
  79. Școala Gimnazială „George Cosbuc” Sighetu Marmatiei – director adjunct Cobel Gabriela-Marusia
  80. Școala Gimnazială Nr. 10 Sighetu Marmației – director Vida Flaviu
  81. Școala Gimnazială Nr. 10 Sighetu Marmației – director adjunct Luscalov Mariana-Tanea
  82. Școala Gimnazială de Muzica si Arte Plastice Sighetu Marmatiei – director Muntean Ioan
  83. Centrul Scolar de Educatie Incluziva Sighetu Marmatiei – director Bledea Lucia-Ileana
  84. Clubul Sportiv Scolar Sighetu Marmatiei – director Kosztelnik Emil-Lucian
  85. Clubul Copiilor Sighetu Marmatiei – director Iusco Vasile
  86. Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmatiei – director Roman Maria
  87. Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmatiei – director adjunct Mandra Mariana
  88. Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu Marmatiei – director Vescan Adriana-Ioana
  89. Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu Marmatiei – director adjunct Turda Maria
  90. Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu Marmatiei – director Voinaghi Crina
  91. Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu Marmatiei – director adjunct Pop Ioan
  92. Liceul Pedagogic „Taras Sevcenko” Sighetu Marmatiei – director Cureleac Vasile
  93. Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu Marmatiei – director Sechel Ovidiu
  94. Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu Marmatiei – director adjunct Grigor Dorina
  95. Liceul Teoretic „Leowey Klara” Sighetu Marmatiei – director Pesek Szilard-Zoltan
  96. Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Baia Sprie – director Oprea Alexandra-Cristina
  97. Școala Gimnazială Baia Sprie – director Petric Emil-Ioan
  98. Școala Gimnazială Baia Sprie – director adjunct vacant
  99. Școala Gimnazială „Ioan Slavici” Tautii de Sus – director Podut Lia-Dorina-Irina
  100. Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie – director Toma Andreea-Carletta
  101. Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Sprie – director Hitter Annamaria
  102. Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Sprie – director adjunct Schlesinger Flavia-Diana
  103. Școala Gimnazială Nr. 4 Borsa – director Timis Clarita
  104. Școala Gimnazială Nr. 7 Borsa – director Borlea Emilia-Gabriela
  105. Școala Gimnazială Nr. 8 Borsa – director Ivasko Cristina-Monica
  106. Școala Gimnazială Nr. 9 Borsa – director vacant
  107. Școala Gimnazială Nr. 9 Borsa – director adjunct vacant
  108. Liceul Borsa – director Stetco Stefan
  109. Liceul Borsa – director adjunct Ciocanea Diana-Lioara
  110. Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnic – director Borcut Marin
  111. Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnic – director adjunct Stoica Remus-Bogdan
  112. Școala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Dragomiresti – director Ofrim Maria-Floare
  113. Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Salistea de Sus – director Opris Cristina-Manuiela
  114. Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini – director Ardelean Delia-Monica
  115. Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini – director adjunct Costantea Dan-Dumitru
  116. Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini – director adjunct Tepfenhardt Agota
  117. Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare – director Talpos Alina-Angela
  118. Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare – director adjunct Grama Terezia-Ildiko
  119. Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare – director adjunct vacant
  120. Gradinita cu Program Prelungit Targu Lapus – director Babosan Ioana-Lavinia
  121. Centrul Scolar de Educatie Incluziva Targu Lapus – director Vatavului Sorin
  122. Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu Lapus – director Burzo Mihai-Mircea
  123. Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu Lapus – director adjunct Vaida Dorin-Lucian
  124. Școala Gimnazială „Benko Ferenc” Damacuseni – director Kupas Kinga-Nora
  125. Școala Gimnazială „Nicolae Steinhardt” Rohia – director Craciun Dorin-Dinu
  126. Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu Lapus – director Pop Mariana-Melania
  127. Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu Lapus – director adjunct Nedea Claudiu-Dan
  128. Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-Magheraus – director Ofrim Loredana-Cornelia
  129. Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-Magheraus – director adjunct Cirt Adriana-Rodica
  130. Școala Gimnazială „Kos Karoly” Arduzel – director Nagy Annamaria
  131. Școala Gimnazială Chelinta – director Riscou-Hosu Madalina-Stefania
  132. Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni – director Rus Anca-Crina
  133. Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni – director adjunct China Maria
  134. Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Viseu de Sus – director Pascu Violeta
  135. Școala Gimnazială Nr. 7 Viseu de Sus – director Andreica Gavril-Cristian
  136. Școala Gimnazială Nr. 7 Viseu de Sus – director adjunct vacant
  137. Centrul Scolar de Educatie Incluziva Viseu de Sus – director Kolozsvari Angela
  138. Liceul Tehnologic Viseu de Sus – director Scopet Nita
  139. Liceul Tehnologic Viseu de Sus – director adjunct Zavaczki Otilia
  140. Scoala Profesionala Viseu de Sus – director Ciolpan Emilia
  141. Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de Sus – director Hojda Viorica
  142. Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de Sus – director adjunct Sipos Floare-Simona
  143. Scoala Gimnaziala Ardusat – director Mihut Andreia-Lavinia
  144. Școala Gimnazială „Mihai Olos” Arinis – director Resmerita Claudia
  145. Școala Gimnazială Asuaju de Sus – director Dulf Monica
  146. Școala Gimnazială Baita de sub Codru – director Bolchis Silvia-Lorena
  147. Școala Gimnazială „Regina Elisabeta” Baiut – director Petruska Ana-Maria
  148. Școala Gimnazială „Mircea Vulcanescu” Barsana – director Bernicki Maria
  149. Școala Gimnazială Basesti – director Blidar Crina-Rozalia
  150. Școala Gimnazială Bicaz – director Nistor Vasile-Adrian
  151. Școala Gimnazială Valea Viseului – director Oniujec Vasile
  152. Școala GimnazialăCrasna Viseului – director Petrovai Viorica
  153. Școala Gimnazială Craciunesti – director Malearciuc Simona
  154. Școala Gimnazială Bogdan Voda – director Maris Maria
  155. Școala Gimnazială „Dr. Teodor Mihali” Boiu Mare – director Barle Andreia-Simona
  156. Școala Gimnazială Botiza – director Sidau Maria
  157. Școala Gimnazială Budesti – director Toporan Adrian-Ioan
  158. Școala Gimnazială „Vasile Berci” Calinesti – director Marc Maria
  159. Școala Gimnazială Campulung la Tisa – director Dembrovski Carol
  160. Școala Gimnazială Cernesti – director Bud-Timbus Daniela-Niculina
  161. Școala Gimnazială Cernesti – director adjunct Sovre Dinuta
  162. Școala Gimnazială Cicarlau – director Rablau Marcela-Sanda
  163. Școala Gimnazială Cicarlau – director adjunct Ciolpan Daniela
  164. Școala Gimnazială „Ion Popescu de Coas” Coas – director Opris Maria-Elena
  165. Școala Gimnazială „Petofi Sandor” Coltau – director Mezei Zoltan-Robert
  166. Școala Gimnazială „Petofi Sandor” Coltau – director adjunct Petrus Crina-Augusta
  167. Școala Gimnazială”Augustin Buzura” Copalnic-Manastur – director Pop Ioan
  168. Școala Gimnazială „Augustin Buzura” Copalnic-Manastur – director adjunct Cotofan Olivia-Angelica
  169. Școala GimnazialăCoroieni – director Lazar Liana
  170. Școala Gimnazială Cupseni – director Babut Nechita
  171. Școala Gimnazială Desesti – director Tiplea Maria-Anisoara
  172. Scoala Profesionala Dumbravita – director Tomsa Magdalena
  173. Școala Gimnazială „Lucian Blaga” Farcasa – director Vele Viorelia-Maria
  174. Școala Gimnazială Gardani  -director Tinc Loredana-Maria
  175. Școala Gimnazială „Dr. Ilie Lazar” Giulesti – director Rednic Gheorghe
  176. Scoala Gimnaziala „Gheorghe Lupan” Grosi – director Bunu Liliana-Smaranda
  177. Școala Gimnazială”Ben Corlaciu” Grosii Tiblesului – director Pop Dorin-Nicu
  178. Școala Gimnazială Ieud – director Dancus Maricuta
  179. Școala Gimnazială Ieud – director adjunct Chindris Vasile
  180. Școala Gimnazială Lapus – director Brisc Gianina-Anca
  181. Școala Gimnazială Nr. 1 Leordina – director Drutu Ilarion-Sorinel
  182. Școala Gimnazială Miresu Mare – director Dragan Corina
  183. Școala Gimnazială Nr. 1 Moisei – director Hojda Vasile
  184. Școala Gimnazială „Dragos Voda” Moisei – director Coman Ioana
  185. Școala Gimnazială Oarta de Sus – director Gherman Lavinia-Delia
  186. Liceul Tehnologic Ocna Sugatag – director Andreica Gheorghe
  187. Școala GimnazialăOncesti – director Raileanu Mariana-Ileana
  188. Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” Petrova – director Nistor Viorica
  189. Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” Petrova – director adjunct vacant
  190. Școala Gimnazială Poienile Izei – director Pop Vasile-Cristian
  191. Liceul Tehnologic Poienile de sub Munte – director Cin Mihai
  192. Liceul Tehnologic Poienile de sub Munte – director adjunct Semeniuc Lucretia
  193. Școala Gimnazială Nr. 4 Poienile de sub Munte – director Chifa Stefan
  194. Școala Gimnazială Nr. 4 Poienile de sub Munte – director adjunct Husar-Prodaniuc Firuta
  195. Școala Gimnazială Recea – director Onet Veronica-Cornelia
  196. Școala Gimnazială Remetea Chioarului – director Moje Calin-Mircea
  197. Școala Gimnazială Remeti – director Stefan Maria
  198. Liceul Tehnologic Repedea – director Tiudic Mihai
  199. Liceul Tehnologic Repedea – director adjunct Pop Maria
  200. Școala Gimnazială „Laurentiu Ulici” Rona de Jos – director Scarlat Ileana
  201. Școala Gimnazială Rona de Sus – director Luscan Loredana-Mihaiela
  202. Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Rozavlea – director Cozma Mariana-Ioana
  203. Liceul Tehnologic Ruscova – director Ostas Nastaca
  204. Liceul Tehnologic Ruscova – director adjunct Bodnar Ioan
  205. Școala Gimnazială Sarasau – director Lazar Daniela-Elena
  206. Școala Gimnazială Satulung – director Chioran Claudia
  207. Școala Gimnazială Finteusu Mic – director Danciu Rodica
  208. Școala Gimnazială Sacalaseni – director Moje Veronica-Mirela
  209. Școala Gimnazială Sacel – director Lutai Maria
  210. Școala Gimnazială Salsig – director Bot Ioana-Nicoleta
  211. Școala Gimnazială „Dr. Gheorghe Tite” Sapanta – director Stetca Ileana-Cristina
  212. Școala Gimnazială Sieu – director Nan Ana-Maria
  213. Școala Gimnazială „Vasile Lucaciu” Sisesti – director Dan Nicoleta-Flavia
  214. Școala Gimnazială „Vasile Lucaciu” Sisesti – director adjunct Fat Lacrimioara
  215. Școala Gimnazială Nr. 1 Stramtura – director Godja Nicoleta-Mariana
  216. Școala Gimnazială „Florea Muresanu” Suciu de Sus – director Tura Mariana
  217. Școala Gimnazială Vadu Izei – director Vraja Ioan
  218. Școala Gimnazială „Mihai Viteazu” Valea Chioarului – director Marton Mineta
  219. Școala Gimnazială Vima Mica – director Roman Mariana
  220. Școala Gimnazială Viseu de Jos – director Milutin Viorica
  221. Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Maramures – director Bud Cristina-Elena
  222. Centrul Judetean de Excelenta Maramures director vacant
  223. Gradinta „Genesis” Sasar – director necomunicat de fondatori
  224. Gradinita „Gabi” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  225. Gradinita cu Program Prelungit „Maya” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  226. Gradinita cu Program Normal si Program Prelungit „Bentipami” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  227. Gradinita „Madre Colomba” Sighetu Marmatiei – director necomunicat de fondatori
  228. Gradinita cu Program Normal „Tudor” Sighetu Marmatiei – director necomunicat de fondatori
  229. Gradinita „David” Moisei – director necomunicat de fondatori
  230. Gradinita „Ana” Sapanta – director necomunicat de fondatori
  231. Liceul „George Pop de Basesti” Ulmeni – director Puscas Aurica
  232. Liceul „George Pop de Basesti” Ulmeni – director adjunct Dumitras Valer-Florin
  233. Liceul „George Pop de Basesti” Viseu de Sus – director Andreica Ana
  234. Liceul „George Pop de Basesti” Sighetu Marmatiei – director Codrea Ioan-Florin
  235. Liceul „George Pop de Basesti” Baia Mare – director Covaci Dana-Aurora
  236. Liceul UCECOM „Spiru Haret” Baia Mare – director Maries-Les Gabriela-Ana-Maria
  237. Liceul Particular „Henri Coanda” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  238. Scoala Postliceala Tehnica „Henri Coanda” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  239. Scoala Postliceala Sanitara „Carol Davila” Baia Mare – director necomunicat de fondatori
  240. Scoala Postliceala Sanitara „Grigore Moisil” Viseu de Sus – director necomunicat de fondatori
  241. Scoala Postliceala Sanitara „Hipocrates” Sighetu Marmatiei – director necomunicat de fondatori
  242. Școala Gimnazială Internationala Baia Mare – director Roatis Alina-Camelia
  243. Școala Gimnazială”Ep. Dr. Alexandru Rusu” Baia Mare – director Petran Nicoleta-Rozalia
  244. Liceul Teoretic „George Pop de Basesti” Targu Lapus – director Santa Anamaria-Susana

L.C.H.

Lasă un comentariu