Omul potrivit, la locul potrivit: Sergent major Gabriel Petrovan, pompier al ISU Maramureș, a salvat un om care se înecase - 28 minute în urmă
Sera de acasă – cum îți aduce legume sănătoase pe masă tot anul? - 33 minute în urmă
O nouă ediție de titluri de stat Tezaur. Dobânzile sunt de până la 7,40% - 2 ore în urmă
Magia sărbătorilor a cuprins Târgu Lăpuș: Târgul de Crăciun a fost plin de lumină, colinde și bucurie - 2 ore în urmă
Magia Crăciunului și-a făcut simțită prezența în cadrul concertului de colinde desfășurat la Seini - 2 ore în urmă
La Colegiul de Arte din Baia Mare, copiii spun „Împreună prindem curaj” - 3 ore în urmă
Îndrăgitul eveniment „Crăciun în Maramureș” are loc în 20 decembrie, la Muzeul Satului din Baia Mare - 3 ore în urmă
Înotătorii de la CS Seini au cucerit numeroase medalii la Cupa Moș Nicolae 2025 de la Pitești - 3 ore în urmă
Festivalul de Colinde „Deschide ușa, creștine!” va avea loc și anul acesta, în comuna Fărcașa - 3 ore în urmă
Tragedie în Tenerife : turiști români luați de valuri - 3 ore în urmă
La discuții la Cafeneaua Oamenilor de Afaceri
Camera de Comerț și Industrie (CCI) Maramureș și Administrația Județeană a Finanțelor Publice organizează, în 2 aprilie, ora 11:00, la Centrul de Instruire și Marketing al CCI (Baia Mare, Aleea Expoziției, nr. 5), Cafeneaua Oamenilor de Afaceri. Tema seminarului va fi ”Închiderea exercițiului financiar 2018”. Seminarul va fi prezentat de Elena Borcea, consilier în cadrul biroului de asistență pentru contribuabili al Administrației Județene a Finanțelor Publice. Termenul de înscriere este 1 aprilie. Talonul de confirmare necesar înscrierii poate fi accesat pe site-ul www.ccimm.ro/Cafeneaua Oamenilor de Afaceri. Participarea este gratuită.
Cafeneaua Oamenilor de Afaceri este un eveniment organizat de Camera de Comerț și Industrie Maramureş în cadrul căruia sunt dezbătute problemele economice, tehnice, financiare, legislative, administrative cu care se confruntă operatorii economici din judeţ.















