Slujire arhierească la Catedrala Istorică Baia Mare - în urmă
Au căzut pietre de pe versant aseară pe DN 18 - 1 oră în urmă
Comunitatea „Muntele Sionului” din Baia Mare a împlinit 30 de ani de existență - 2 ore în urmă
Suedia importă gunoi, România îl aruncă: lecții pentru orașele noastre - 2 ore în urmă
Prognoza meteo Maramureș, 16 februarie 2026 - 2 ore în urmă
16 februarie 1950, s-a născut artistul plastic maramureșean Mircea Bochiș - 2 ore în urmă
Nicușor Dan merge la Washington, iar România va fi observator în Consiliul pentru Pace - 13 ore în urmă
Maramureșean salvat prin transplant cardiac la Târgu Mureș - 14 ore în urmă
Ziua Națională a Lecturii, marcată de preșcolarii Grădiniței „Micul Prinț” din Baia Mare - 18 ore în urmă
Cum a început pandemia: amintiri din 15 februarie 2020 - 18 ore în urmă
Sportivi de la ACS Kickbox Baia Mare, la gala Cezar Fight Championship
Doi sportivi legitimați la ACS Kickbox Baia Mare, Alexandra Mihuș și Willyam Chen, vor participa în 26 septembrie, la Alba Iulia, la Champions Road to Cezar Fight Championship.
”Zece meciuri tari, de semipro și pro, pe diferite stiluri de sporturi de contact (…). Vorbim despre kickbox, MMA, jiu-jitsu, dar și karate kyokushin”, informează organizatorii galei.
Alexandra Mihuș va lupta la categoria -53 kg cu Andreea Talpaș, iar Willyam Chen se va confrunta cu Răzvan Tămaș, la categoria -65 kg.
Sursa foto: ACS Kickbox Baia Mare












