Elevii din Maramureș, rezultate remarcabile la Olimpiada Națională de Geografie de la Hunedoara - 6 ore în urmă
România și-a aflat adversarele din grupă la Campionatul European de handbal feminin - 6 ore în urmă
Proiectul „NEXT pentru un viitor verde” prinde contur la Rona de Jos: comuna a fost dotată cu o autospecială de pompieri - 6 ore în urmă
Elevi ai Liceului Internațional Baia Mare, pe podium la concursul județean de literație în limba franceză „Te provoc în lumea cuvintelor” - 7 ore în urmă
Burleanu, mandatat să negocieze cu Hagi preluarea postului de selecționer - 8 ore în urmă
Junioarele 1 de la CS Marta, cu gândul la calificarea la turneul final - 9 ore în urmă
Statul își scoate la bursă ultimele active mari. A început vânzarea mascată? - 9 ore în urmă
În weekend se dă startul în play-out-ul Ligii 4. În play-off se va juca etapa a 3-a - 9 ore în urmă
Sportivul maramureșean Bogdan Alexandru Roman, pe podium la Campionatul de Taekwon-Do ITF din Slovenia - 10 ore în urmă
Meci cu miză de cupe europene pentru CS Minaur - 11 ore în urmă
CS Minaur s-a despărțit de Kozakevych
CS Minaur Baia Mare s-a despărțit de un jucător, a anunțat astăzi clubul pe pagina sa de Facebook.
„Ucraineanul Artem Kozakevych a ajuns la un acord cu clubul băimărean pentru încetarea raporturilor contractuale începând cu data de 1 ianuarie 2026 (la solicitarea jucătorului)”, se arată în postare.
Extrema dreaptă a venit la Minaur în sezonul 2022-2023. A îmbrăcat de 108 ori tricoul echipei băimărene în meciuri oficiale, înscriind 401 goluri.
„Mulțumim Artem pentru toată perioada petrecută la Minaur și îți dorim mult succes în activitatea viitoare”, au transmis reprezentanții clubului băimărean.
Sursa foto: CS Minaur Baia Mare
Citește și:
CS Minaur începe anul în Liga Florilor cu un meci cu campioana
















